Google heeft verscheidene aanpassingen gemaakt aan Google Maps, om de kaarten beter leesbaar te maken.
Sinds de lancering van Google Maps in 2005 zijn er niet echt veel wijzigingen gemaakt aan de interface. Daar is nu verandering in gebracht, al zijn de wijzigingen op het eerste zicht vrij subtiel en moet je al een doorwinterde Maps-gebruiker zijn om ze meteen te spotten.
De aanpassingen die Google gedaan heeft, komen vooral de leesbaarheid van de kaarten ten goede. Zo krijgen secundaire wegen een dunnere omtreklijn en wordt het kleurenschema ook iets zachter, waardoor het minder conflicteert met andere elementen.
Kleine zijstraten worden op veel plaatsen ook dunner, zodat complexe verkeerssituaties overzichtelijker voorgesteld kunnen worden. Op de satellietafbeeldingen krijgen de hoofdwegen net weer wél een zachte omtreklijn, zodat snel duidelijk wordt hoe je kleine dorpjes kan bereiken.
bron: http://www.zdnet.be/news/109473/google-maps-krijgt-facelift/